Tyto metody pomáhají proti vráskám

Tyto metody pomáhají proti vráskám

Nejlepší krémy na vrásky jsou ty, které obsahují kyselinu hyaluronovou. Kyselina hyaluronová je přírodní zvlhčovač, který hydratuje pokožku a redukuje vrásky. Krémy s kyselinou hyaluronovou jsou ideální pro všechny typy pleti včetně citlivé. Proti vráskám pomáhají i krémy s antioxidanty, jako jsou vitamíny C a E. Antioxidanty chrání pokožku před škodlivými vlivy prostředí a pomáhají podporovat obnovu buněk.

Pro normální až suchou pleť jsou nejlepší krémy s vitamíny C a E. Krémy s niacinamidem jsou také vhodné pro všechny typy pleti. Niacinamid je derivát vitamínu B3, který posiluje kožní bariéru a podporuje obnovu buněk. Krémy s obsahem niacinamidu pomáhají redukovat vrásky a napínat pokožku.

1. Obličejová gymnastika proti vráskám

Kdo říká, že gymnastika je jen pro tělo? Ve skutečnosti můžete také cvičit obličej, abyste redukovali vrásky a zpevnili pokožku. Nemusíte si kvůli tomu kupovat drahé krémy nebo kúry – stačí malé cvičení obličeje každý den. Jedním z nejlepších cviků proti vráskám je zvednutí obočí.

Jednoduše zvedněte obočí, jako byste se divili, a držte je v této poloze po dobu 10 sekund. Cvičení opakujte 10x. Dalším účinným cvikem je vytrhávání tváří. Naberte trochu vzduchu do tváří a vtáhněte je dovnitř, jako byste se chystali políbit rty. Držte tuto pozici po dobu 10 sekund a opakujte 10krát. Protahování rtů může také pomoci redukovat vrásky.

Jen vytáhněte rty nahoru a ven, jak jen to půjde, jako byste se chtěli políbit, ale bez ukázání zubů. Držte tuto pozici po dobu 10 sekund a opakujte 10krát.

Obličejová gymnastika je účinný způsob, jak zpomalit stárnutí pleti a předejít vráskám. Mnoho žen věří, že jak stárnou, s vráskami už nic neudělají. Ale to není pravda! Pravidelným cvičením lze skutečně zpomalit stárnutí pleti a předejít tak vráskám. Obličejová gymnastika je účinný způsob, jak zpomalit stárnutí pleti a předejít vráskám. Pravidelným cvičením lze skutečně zpomalit stárnutí pleti a předejít tak vráskám.

2. Vitamíny a živiny pro pokožku

2. Vitamíny a živiny pro pokožku Mezi nejdůležitější živiny pro pokožku patří vitamíny a minerály. Ty jsou důležité pro udržení zdravé pokožky a pomáhají jí opravit se. Některé z nejdůležitějších vitamínů a živin pro pokožku jsou: Vitamín A: Vitamín A je důležitý vitamín pro pokožku.

Nejlepší metody proti vráskám

ZDE NAJDETE VÍCE INFORMACÍ O PRODUKTU

Pomáhá regenerovat kožní buňky a udržuje je zdravé. Vitamin A může být užíván ve formě doplňků nebo získáván prostřednictvím potravy. Mezi potraviny bohaté na vitamín A patří mrkev, špenát a sladké brambory. Vitamín C: Vitamín C je dalším důležitým vitamínem pro pokožku.

Pomáhá produkovat kolagen, který zase dodává pokožce pružnost. Vitamin C lze také přijímat ve formě doplňků stravy nebo přijímat potravou. Mezi potraviny bohaté na vitamín C patří pomeranče, kiwi a papája. Zinek: Zinek je minerál, který je také velmi důležitý pro pokožku. Pomáhá při hojení ran a chrání pokožku před infekcí. Zinek lze přijímat ve formě doplňků stravy nebo přijímat potravou. Mezi potraviny bohaté na zinek patří ústřice, hovězí játra a kešu oříšky.

3. Domácí prostředky na vrásky

Víte to taky? Podíváte se do zrcadla a uvidíte vrásku, která tam předtím nebyla. Nebo se najednou zdá mnohem hlubší. Bohužel se tak cítí stále více žen – a také dříve a dříve. V polovině 20. let mají mnozí již povrchovou vrásku, tzv. zamračenou linii. Ta se většinou usadí mezi obočím a prohloubí se častým mračením.

Ale nebojte se: existuje něco, co můžete udělat pro prevenci vrásek! Samozřejmostí jsou drahé krémy a další prostředky v lékárně nebo u kosmetičky, ale i domácí prostředky pomáhají proti vráskám.

1. Cibule Dalším domácím lékem na vrásky je cibule. Ty také obsahují mnoho antioxidačních vlastností, které mohou působit proti vráskám. Nakrájejte cibuli najemno a položte ji na pokožku obličeje. Nechte působit asi 15 minut, než jej opláchněte vlažnou vodou.

2. Rajčata Rajčata mají také vysoký obsah lykopenu, silného antioxidantu, který chrání pokožku před škodlivými UV paprsky. To zachovává elasticitu pokožky a může předcházet vráskám. Rajče nakrájejte na tenké plátky a přiložte na pokožku obličeje.

Nechte působit asi 15 minut, než jej opláchněte vlažnou vodou.

3. Okurka Okurky obsahují mnoho vitamínů a minerálů, které prospívají pokožce. Obsažená kyselina křemičitá pomáhá opravovat kožní buňky a udržovat pružnost pokožky. Jednoduše položte tenký plátek okurky na obličej a nechte působit asi 15 minut a poté opláchněte vlažnou vodou.

Hinterlasse einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

The maximum upload file size: 200 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here